czwartek, 12 stycznia 2017

Info i pytanie

Hej, hej, hej!
To ja, niestety bez rozdziału. Na razie jest go jakieś 20 procent, ale obiecuję, że do środy już na pewno się pojawi. Jestem tu po to, żeby wam trochę usprawiedliwić moją słabą częstotliwość pisania rozdziałów. Co tu dużo mówić, znów mamy szkołę i zaczął się sezon treningów, a wasz mały psychol ma ich aż 11 h w tygodniu, więc ciężko się ze wszystkim wyrobić. Do tego stałam się mocno aktywna na Wattpadzie, gdzie wraz z grupą innych wattpaderek piszę parodię WWE, którą możecie zobaczyć tu:


a blogspotową wersję tejże parodii znajdziecie tu ----> KLIK
No więc właśnie przychodzę do was też z jeszcze jednym BARDZO WAŻNYM PYTANIEM!!!! No więc, są dwie opcje, jak to opko będzie dalej działać. Mogłabym dodawać rozdziały jednosegmentowe, a wtedy możecie być pewni, że na tydzień jeden rozdział się zawsze będzie pojawiał. Albo mogę zatrzymać to tak jak jest teraz, ale wtedy pewnie posty będą się pojawiać raz na 16-20 dni. To jak wolicie? To bardzo ważne, więc liczę na odzew osób czytających :)

3 komentarze:

  1. Dlaczego ty mi dajesz takie wybory życia? Ja jako wielka fanka Draki chciałabym rozdziały często i długie, ale wiem, że się tak nie da bo sama mam z tym problem. Dla mojego zdrowia psychicznego wybieram po jednym segmencie, ponieważ wiem, że będzie ci się łatwiej pisać (tak mi się wydaje). Całujemy Delfina i Dolph ❤

    OdpowiedzUsuń
  2. Moim zdaniem lepsze są częstsze i krótsze :)

    OdpowiedzUsuń

Witaj wierny fanie WWE. Jeśli udało Ci się przebrnąć przez moje wypociny, tu możesz wyładować na mnie swoją frustrację za niszczenie tej pięknej dziedziny sztuki jaką jest literatura :)

Template by Elmo