Liebster Award

   W pierwszej kolejności chciałam baaaardzo gorąco podziękować Ellizae za pierwszą nominację do Liebster Blog Award. Jest mi bardzo miło, bo to znaczy, że moja praca jest doceniana. Naprawdę niezmiernie mi miło,a LBA zawsze były dla mnie frajdą. Na szybko zaproszę was jeszcze na bloga Ellizae ---> KLIK! I zabieram się za odpowiedzi!

1. Co cię zainspirowało do napisania opowiadania?
WWE. Kurde, kocham to po prostu. A moja miłość pewnie przeszłaby niezauważalnie obok, gdyby nie powtórka WrestleManii i to cudne zbliżenie na twarz Romka :P A tak szczerze- serio. W tygodniu spędzam blisko 4h oglądając wrestling, przy tym siedzę na forach, oficjalnych kontach, serwisach informacyjnych... po prostu żyję wrestlingiem i póki w moim mieście nie ma możliwości trenowania wrestling i muszę trenować w domu, to moje straszne podniecenie tym sportem wyrzucam tutaj :)

2. Czy po zakończeniu tego opowiadania, masz zamiar pisać kolejne?
Zacznijmy od tego, czy to się w ogóle kiedykolwiek zakończy :P Bo o to zaczynam się bać, patrząc, że akcja jest bardzo powolna i wielowątkowa,a opowiadanie ma zawierać w sobie długi przedział czasowy, więc no, myślę, że mniej niż sto rozdziałów to na pewno nie będzie. Ale możesz być pewna, że będzie pisać. Uwielbiam pisać i nawet staram się o wydanie czegoś własnego,więc na pewno z tego nie zrezygnuję.

3. Do jakich fandomów należysz?
Wooo, tego będzie dużo, czekaj: Lunatics (Dean Ambrose), Roman Empire, Tarczownicy, Architects (Seth Rollins), Lostians, Brotherhood Without Banners, Potterhead, Cenation, Straight Edge Society,  Demigodos, Tributes, Walkers, TVDfamily, Echelon, Gleek, Stans, Whovians i BreakingBadasses.

4. Czy masz coś, przy czym najlepiej ci się pisze?
Jak piszę na to opko, to lubię mieć w tle puszczone pipe-bomby CM Punka, albo muzyczkę z WWE. Wiecie, te ich titantrony :P

5. Co najbardziej cię zasmuca?
Mistrzowie w WWE... To znaczy ci główni. Mid cardowi są cudni, ale ci główni. Jak nie wredny, gruby pyszałek Owens na Raw, to zapatrzony w siebie mądrala Styles... A mieliśmy Punka, Rollinsa, Ambrose'a, Miza, Ortona... mistrzów z charakterem. W sumie odejście Punka i Reya Mysterio :/

6. Jaki cytat najbardziej cię inspiruje?
To trochę dziwne, ale w głowie dzwonią mi słynne słowa Ambrose'a kierowane do Rollinsa przed ich meczem na Hell in a Cell. "On Hell in a Cell, We will burn together... but You will suffer alone". Lub słowa Punka "Haters are my favorite. I've built an empire with the brick they've thrown at me. Keep on hating". A jeśli chodzi o serialowe, to Misfits to cała kopalnia. Chociażby Nathan i jego słynny speech: "We're young. We're supposed to drink too much. We're supposed to have bad attitudes and shag each other's brains out. We are designed to party. This is it. Yeah, so a few of us will overdose or go mental. But Charles Darwin said you can't make an omelette without breaking a few eggs. And that's what it's all about breaking eggs! And by eggs, I do mean, getting twatted on a cocktail of Class As. If you could just see yourselves! It breaks my heart. You're wearing cardigans! We had it all. We fucked up bigger and better than any generation that came before us. We were so beautiful! We're screw-ups. I'm a screw-up and I plan to be a screw-up until my late 20s, maybe even my early 30s. And I will shag my own mother before I let her... or anyone else take that away from me! "

7. Jakie miejsca chciałbyś zwiedzić?
Amerykę Północną i Norwegię. Norwegia nie jest tak przereklamowana jak te wszystkie Egipty i Hiszpanie i dlatego mnie ciekawi,a USA jest tak wielkie, ze musi być ciekawe.

8. Gdybyś wygrał milion w lotku... co byś zrobił?
Wydałabym książkę, przeprowadziła się USA, zaczęła trenować wrestling profesjonalnie, przyjechała wózkiem z supermarketu do Empika i nakupowała tyle książek na ile miałabym ochotę i kupiłabym sobie bilety na wszystkie PPV WWE na najbliższe dziesięć lat :P

9. Czemu wybrałeś imiona swoich bohaterów takie, a nie inne?
Hmm... ciężka sprawa, bo sama się nie zastanawiałam. Wydaję mi się, że Tara to takie zawadiackie, wojownicze imię, więc pasuje idealnie, tak samo imię Eveline kojarzy mi się raczej z filigranowymi, eterycznymi pięknościami.

10. Jakie są twoje wymarzone urodziny?
Osiemnaste :P A serio: Mama organizuje imprezę, na której zjawiają się moi przyjaciele oraz Mickey Gall, Conor McGregor, The Miz, CM Punk z AJ Lee. Impreza trwa, świetnie się bawimy, wtedy mama wprowadza wielki tort, z którego wyskakuje Dean Ambrose, a w tym samym czasie Roman brawurowo wyskakuje z lodówki, a ze strychu z mikrofonem złazi Seth i mi się oświadcza. Mam złego psychiatrę...

11. Jakiej pory roku najbardziej NIE lubisz?
Jesieni. Fuj. Wszystko szare, mokre i ubłocone. 

Ja nominuję:

Moje pytanie:
1. Piszesz raczej spontanicznie, czy dokładnie wszystko planujesz?
2. Czy bohaterowie w twoim opowiadaniu są wzorowani na rzeczywistych osobach?
3. Czy jest jakaś piosenka, która kojarzy ci się z twoim opowiadaniem? Dlaczego?
4. Wolisz być anonimowa w blogosferze, czy nie przeszkadza ci odkrywanie swojej tożsamości?
5. Czy jest jakieś przemówienie/speech/promo, które bardzo mocno zapadło ci w pamięć? Jakie?
6. Jest jakiś gatunek literacki, którego nie jesteś w stanie napisać?
7. Znasz już zakończenie swojego opowiadania, czy raczej zdajesz się na żywioł?
8. Dwaj najprzystojniejsi mężczyźni na ziemi?
9. Czy widzisz na przestrzeni czasu, że twoje opowiadanie się rozwija?
10. Wolisz czytać krótkie rozdziały a często, czy raczej długie a rzadko dodawane?
11.  Jaka jest twoja wymarzona praca? Czemu akurat ta?

1 komentarz:

  1. Bardzo dziękuję za nominację, już odpowiedziałam. Jestem też ciekawa Twoich odpowiedzi na Twoje pytania
    https://lloye.blogspot.com/2016/10/we-all-are-searching-for-someone-whose.html

    OdpowiedzUsuń

Witaj wierny fanie WWE. Jeśli udało Ci się przebrnąć przez moje wypociny, tu możesz wyładować na mnie swoją frustrację za niszczenie tej pięknej dziedziny sztuki jaką jest literatura :)

Template by Elmo